Oakley Airbrake Xl

Počet skel
Zrcadlové
Anti-fog

• , zakoupeno v OKbryle

zatím vyzkoušeno pouze za slunného počasí, nicméně i ve stínu funguje prizm. Drobná výtka pro systém výměny skel, očekával jsem vyšší komfort.

• , zakoupeno v UniqueSport.cz

Dvě skla v ceně, jedno tmavší pro prosluněné podmínky a druhé světlejší pro podmínky kdy není tolik slunce. Chtěl jsem ty Prizma zorníky vyzkoušet a jsem rád, že jsem do nich šel. Je to totální pecka. Až mi doslouží sluneční brýle jiné značky, tak jdu určitě do Oakley se skly Prizm. Ta ostrost za jasného počasí a vykreslení je nesrovnatelná s čímkoli jiným. Bomba.

jsem max. spokojen

Určení
unisex
Počet skel
Zrcadlové
Anti-fog

Lyžařské brýle v provedení Fire Iridium s technologií čoček snižující dobu odezvy a zvyšující produktivitu. Díky této technologii posilují brýle okolní světlo a naopak blokují vlnové délky světla ve spektru barev. Brýle navíc obsahují čočky s úpravou Prizm Rose. S Oakley si zimu užijete naplno! ;)

• Opticky přesný bezobrubový design masky s F3 Anti-fog úpravou (zabránění mlžení brýlí)
  • Switch-Lock technology pro rychlou a snadnou výměnu štítu
  • Díky pevnému rámu s O Matter maskou můžete brýle nosit jak s helmou, tak i bez ní
  • Pod extrémním tlakem vstřikovaný polykarbonát pro docíléní optické přesnosti
  • Pevný rám s flexibilní O Matter maskou

Základní barva:

PRIZM BRIGHT

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

Technologie Prizm Snow

Prizm je revoluční optická zabudovaná technologie, které předcházel dlouhý a precizní vývoj. Prizm čočky poskytují nevídané vykreslení barev a vyvážení světelných podmínek. To vše při maximalizaci kontrastu a zlepšení vidění.

Technologie HIGH DEFINITION OPTICS

Technologie High Definition Optics (HDO) spojuje několik patentovaných technologií, díky kterým můžete počítat s těmi nejlepšími výsledky. Prošla testovacími standardy v American National Standards Institute pro optickou čistotu, přesnost vidění a ochranu proti mechanickému poškození.

Součástí balení je ochranný sáček z mikrovlákna a výměnný štít.

Materiál obrub

Styl

Maska

Příslušenství

Mikrovláknový pytlík + náhradní štít

Funkce 100% UV ochrana, Anti-fog úprava, Prizm Snow

• , zakoupeno v UniqueSport.cz

jsem max. spokojen

Bez problémů

• , zakoupeno v OKbryle

Výborný zorník který odfiltruje rušivé spektrum a odrazy od sněhu. Rozdíl jak normálí obraz va TV a 4K TV

Optické vlastnosti

• , zakoupeno v eyerim.cz

Perfektni produkt

• , zakoupeno v 4RIDERS

• Vzhledově naprosto perfektní.
    • Nemusí dobře sedět na nosu. Osobně mne trochu tlačí.
  • , zakoupeno v 4RIDERS

• Tyhle brýle jsou odpovědi na prosvisteni lyžaře kolem mě v plné rychlosti za nulové viditelnosti .. říkal jsem si jak je tohle možné ? Teď už mám i já a už vím ..:)
  • , zakoupeno v 4RIDERS

• Perfektní zpracování brýlí.Parádní ve všech směrech.

Super brýle.Jine nechci.